Optika Sedlčany

Pokud sháníte optiku v Sedlčanech, stavte se u nás, sídlíme hned na náměstí T.G. Masaryka. Doporučujeme profesionální měření zraku, na základě kterého vám vyrobíme perfektní dioptrické či multifokální brýle, to však v Sedlčanech neprovozujeme. Vybrat si u nás můžete také sluneční brýle včetně polarizačních. Objednejte se k nám i vy nebo se rovnou stavte.

Optika Runge - Sedlčany

nám. T. G. Masaryka 31

 

Telefonní číslo +420 318 822 901 

E-mail rungeova@optika-runge.cz

 

Otevírací doba

Po-Pá: 8:30-12:00 | 13:00-17:00

So: 8:30-11:00

 

Stavte se u nás v Sedlčanech, optika je hned na náměstí

Navštivte optiku Runge v Sedlčanech na náměstí. Vyrobíme vám brýle, které vám budou sloužit naprosto skvěle. Jsme rodinná firma a k tradičnímu optometrickému řemeslu chováme obrovskou úctu. Proto stále provozujeme dílny, kde brýle přímo vyrábíme. Jedině tak můžeme slíbit, že lépe již zkrátka neuvidíte. Náš tým disponuje patřičným vzděláním a nadšením pro práci. Výroba a péče o vaše brýle nás baví, stejně jako vaše spokojené úsměvy. A proto se s našimi zákazníky rádi pokaždé vidíme. Když se zrovna nevidíme úplně ostře, děláme vše proto, aby naše další setkání bylo co nevidět.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, rádi vám jej zodpovíme. Pečujeme o zrak celým rodinám od roku 1991, dnes již můžeme říct, že se o váš zrak staráme po celé generace.

Sedlčany jsou oblíbenou destinací, pokud jedete například z Prahy a hodláte trávit víkend na Příbramsku. Každou sobotu proto máme otevřeno a rádi vás přivítáme v naší optometrické specializované prodejně. Brýle vám můžeme zaslat do kterékoliv z našich poboček, nebo přímo na vaši adresu.