Optika Milevsko Růžová ulice

Objednejte se na měření zraku v Milevsku v Růžové ulici

Pokud chcete skvělé brýle, musíme vycházet z precizních dat.

Nejlepší postup proto je váš zrak změřit a podle toho brýle vyrobit.

Objednat měření

Optika Runge

Růžová 243

399 01, Milevsko

 

Telefonní číslo +420 382 228 489 

E-mail rungeova@optika-runge.cz

 

Otevírací doba

Po-Pá: 8:30-12:00 | 13:00-17:00

Měření zraku provádíme každý pracovní den.

 

Stavte se u nás v pracovním týdnu

Navštivte optiku Runge v Milevsku v Růžové ulici. Změříme váš zrak a vyrobíme vám brýle, které budou sloužit naprosto skvěle. Pro objednání do naší optiky můžete zavolat, nebo vyplnit formulář s preferovaným termínem. Měření provádíme každý den. Pokud to kapacita umožní, vyjdeme vám maximálně vstříc. Na našem webu se také dozvíte více informací o měření zraku nebo o jednotlivých typech brýlí.

Jsme rodinná firma a k tradičnímu optickému řemeslu chováme obrovskou úctu. Proto stále provozujeme dílny, kde brýle přímo vyrábíme. Jedině tak můžeme slíbit, že lépe již zkrátka neuvidíte. Náš tým disponuje patřičným vzděláním a nadšením pro práci. Výroba a péče o vaše brýle nás baví, stejně jako vaše spokojené úsměvy. A proto se s našimi zákazníky rádi pokaždé vidíme. Když se zrovna nevidíme úplně ostře, děláme vše proto, aby naše další setkání bylo co nevidět.

V Milevsku v Růžové ulici disponujeme kompletním vybavením pro měření zraku a zábrus skel, a naleznete u nás také široký výběr slunečních, dioptrických a multifokálních brýlí. Pokud máte jakýkoliv dotaz, rádi vám jej zodpovíme. Pečujeme o zrak celým rodinám od roku 1991, dnes již můžeme říct, že se o váš zrak staráme po celé generace.

 

Objednávka měření zraku v Milevsku